עיצוב קירות הבית

קירות הפנים של הבית מהווים מקום מושלם לתליית תמונות, הוספת נגיעות צבע וטקסטורה לחדר, ויצירת סגנון אישי שהופך את החלל ייחודי לנו.

הדקורציה על הקירות היא זו שנותנת את הטאץ' האחרון בתחושה ובאסתטיקה של כל חדר, ואפשר להגיע לתוצאות מרשימות ע"י הדבקת טפט או תליית תמונות קנבס על הקירות, כאלו שייתנו לכל חדר אווירה שונה ומוקפדת.

הרבה פעמים כאשר מגיעים לשלב האחרון בשיפוץ או בניה, שבו נשאר רק להלביש את הקירות- כבר לא נשאר תקציב, רצון או כוח, ומחליטים, במודע או לא, להשאיר את הקירות לבנים עד שיחזור הרצון והכוח לטפל בקירות. הצרה היא שבדרך כלל מתרגלים לקירות הריקים, שוכחים מהם, וכך הבית נשאר ערום.

רשת הום סנטר השיקה שירות חדש, בו תהליך עיצוב הקירות הופך לנגיש מאי פעם, ובמחירים זולים בצורה משמעותית מהקיים בשוק!

דוגמאות למחירים האטרקטיביים שמציע אתר  home-printשל רשת הום סנטר: הדפסה על קנבס עם מסגרת בגודל תמונה של 50*70 ס"מ- עולה 99.90 ש"ח בלבד. מחיר למ"ר של טפט-  88 ש"ח בלבד.

באתר החדש שהשיקה הום סנטר, שמיועד כולו לעיצוב קירות, אפשר לעיין במאגר של מאות אלפי תמונות, בכל סגנון ונושא, כמו למשל סגנון קלאסי, סגנון אורבני, סגנון גאומטרי, תמונת טבע, תמונות לחדר הילדים, לחדרים שונים בבית, ולמשרד. אפשר גם לטעון לאתר תמונה אישית, אפילו משפחתית ועל ידי כך להיות המעצבים של עצמכם, ללא  עזרה של איש מקצוע, בעזרת אתר ידידותי וקל לשימוש.

בחירת הסגנון– כשבוחרים תמונה או טפט לקיר צריך לקחת בחשבון את סגנון העיצוב בחלל בו נמצא הקיר. כדאי לעשות את הבחירה של הטפט או התמונה בהתאמה ובהרמוניה לסגנון הרצוי, מבחינת צבע ושילובי צבעים, ומבחינת הסגנון. בחירה נכונה של דקורציה לקירות תהפוך את הבית למקום נעים, שמשקף את אישיותנו ובעל רמת אסתטיקה גבוהה. צריך להחליט אם הקיר מהווה רקע עם טקסטורה, או מוטיב חוזר, או שהוא מהווה תמונה, מקור עניין בפני עצמו.

טפט או תמונת קנבס?- טפטים מומלצים ומתאימים לכל קירות הבית, מלבד קירות חדרים רטובים. כלומר טפט רגיל לא יחזיק מעמד הרבה זמן בחדר הרחצה. טפטים מתאימים מאוד לקירות הסלון ופינת האוכל, קיר ריק במטבח שלא בא במגע עם מים, קירות חדר השינה, חדרי הילדים, וגם קירות שרותי אורחים שלא באים במגע עם מים.

שימוש בטפטים במשרד גם הוא מומלץ מאוד- הטפט יוסיף עניין ואופי, ולמשרדים גדולים אפשר לבחור סגנון אחיד, עם טוויסט קטן, שנותן מגע אישי לכל משרד ומשרד. לדוגמא- אם בוחרים סגנון גאומטרי למשרדים: כל חדר במשרדים יקבל טפט גאומטרי מעט שונה, אך כולם באותו הסגנון, ומדברים באותה שפה עיצובית.

השמיים הם הגבול בכל מה שנוגע ליישום טפטים ומדבקות קיר, וניתן לקבל השראה ורעיונות מתמונות ברשת ליישומים שונים של טפטים.

תמונות קנבס יכולות להתאים לכל חלל בבית או במשרד, ואפשר ומומלץ להשתמש בשירות ההדמיה של הום סנטר על מנת לראות את הגודל הרצוי של התמונה או התמונות לקיר. תמונה גדולה על קיר ריק, או מקבץ תמונות הם פתרונות קלים לביצוע, ומרשימים, בעלות נמוכה. ניתן גם לייצר מקבץ תמונות- או בשפה העיצובית- קיר גלריה- קיר עם מספר תמונות בקומפוזיציה מעניינת.

אז איך מזמינים טפט או תמונה באתר?-לאחר שמצאתם תמונה שאהבתם או העלתם תמונה שלכם- באופן קל לשימוש , אפשר לבחור את גודל התמונה או הטפט הרצוי. לאחר בחירת הגודל יש  לבחור את אופן ההדפסה: הדפסה על קנבס עם או ללא מסגרת, הדפסה על מדבקת טפט, או הדפסה על מדבקת חלון.

הדמיה של הטפט/תמונה- אם אתם מתקשים לדמיין איך תיראה התמונה או הטפט בגודל ובחלל שבחרתם, רצוי וכדאי להשתמש בשרות ההדמיה שמספק לכם אתר home-print של הום סנטר.           השרות מייצר לכם  הדמיה של התמונה שבחרתם, בפרופורציה אמיתית בין הטפט לגודל הקיר, או הדמיה של תמונת הקנבס על קיר הסלון, חדר שינה, חדרי ילדים, וכל חדר בבית שנבחר.

לאחר שבחרנו תמונה, את הגודל שלה, אופן ההדפסה וראינו בהדמיה איך היא תיראה- אפשר לבצע את ההזמנה באתר home-print. את ההדפס ניתן לקבל עד הבית עם שליח או לאסוף עצמאית מסניף בני ברק, ראשל"צ, או רעננה. המחירים שתקבלו באתר home-print של רשת הום סנטר הם הכי זולים בשוק, ומערכת ההזמנות שלהם ידידותית ביותר למשתמש וקלה לתפעול.

 

את פתרונות הדפסת הטפט/ מדבקות ויניל/ תמונות קנבס בעיצוב אישי ניתן להזמין באתר ההדפסות החדש של רשת הום סנטר:

www.home-print.co.il

ולקבל משלוח ישירות עד הבית, או לאסוף את ההדפסה מבני ברק רעננה או ראשון לציון.